
10:14, 21 листопада 2022 р.
Жива огорожа: на одній з вулиць Чернігова висадили кизильник

По вулиці Преображенській у Чернігові екоактивісти висадили живопліт з кизильника горизонтального.
Про це повідомляє громадська організація «Еко місто».
«Жива огорожа біля доріг може помітно знизити забруднення повітря від вихлопних газів автомобілів. За даними Королівського садівницького товариства (RHS), жива огорожа з кизильника поглинає більше забруднень, ніж інші подібні чагарники!», – йдеться у повідомленні.

Гроші для озеленення були зібрані на благодійних майстер-класах по розпису екоторбинок, які відбувалися у Рівному цього літа.
«Запрошуємо і вас озеленювати прибудинкові території, саджати багаторічники і дбати про рослини. Саме такі невеличкі зелені акценти формують комфортне міське середовище і мають стати приорітетом для відбудови міста», – зазначають екоактивісти.
* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
19:54, Вчора
18:43, 19 березня
01:15, 19 березня
live comments feed...