
17:07, 17 березня 2023 р.
Чернігівський тролейбус 7Т нарешті поїде до КСК

До КСК 7-й тролейбус доїжджатиме, а ось до "Хімволокна" - ні, світлина Сєргєя Карася
З понеділка, 20 березня 2023 року, тролейбусний маршрут № 7А змінить назву на 7Т та курсуватиме до кінцевої зупинки КСК.
Про це повідомляє "Високий Вал" з посиланням на управління транспорту Чернігівської міськради.
Це стало можливим завдяки відновленню пошкодженої під час бойових дій контактної мережі в напрямку мікрорайону "КСК". Тепер маршрут №7А скорегували та змінили кінцеву зупинку "Залізничний вокзал" на "КСК". Номер маршруту змінено на 7Т.
З 20 березня він їздитиме: від проспекту Перемоги, після зупинки "Швейне об’єднання" тролейбус їхатиме вулицею Івана Мазепи до кінцевої зупинки "КСК", й так само у зворотному напрямку.
Водночас тимчасовий тролейбусний маршрут № 3Т повернеться на проспект Перемоги, як це було в довоєнний час (певно, мається на увазі "до повномасштабного вторгнення", - прим.). Це дозволить пасажирам робити зручну пересадку на інші тролейбусні маршрути на зупинці "Центральний ринок".
* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:05, 14 березня
20:42, 9 березня
4
11:16, 10 березня
32
14:10, 5 березня
4
live comments feed...