• Головна
  • З російського полону звільнили 16 захисників ЧАЕС родом з Чернігівщини
17:07, 13 червня 2023 р.

З російського полону звільнили 16 захисників ЧАЕС родом з Чернігівщини

З російського полону звільнили 16 захисників ЧАЕС родом з Чернігівщини

16 жителів Чернігівщини, які були в російському полоні, обміняли 11 червня. Про це розповіли у військовій частині 3041 Нацгвардії України, пише «Суспільне Чернігів».

Всі вони потрапили в полон на Чорнобильській АЕС. Загалом у російському полоні залишаються понад 100 нацгвардійців, яких взяли в полон на ЧАЕС.

З російського полону звільнили 16 захисників ЧАЕС родом з Чернігівщини, фото-1

Нагадаємо, 11 червня Україна повернула з російського полону 95 українських захисників.

Серед звільнених з полону 51 представник ЗСУ (зокрема 15 тероборонців), 29 нацгвардійців, 11 прикордонників, четверо військових моряків. Усі звільнені — чоловіки. Серед них двоє офіцерів, решта — рядовий та сержантський склад.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧАЕС #полонені #російський полон
Оголошення
live comments feed...