
18:17, 5 жовтня 2023 р.
Киянин вирішив відправити до Таїланду 2 кг наркотиків замість чаю
Київськими митниками у співпраці з УСБУ в Чернігівській області упереджено спробу переслати з України за кордон 2 кг наркотиків, прихованих в упаковках з-під чаю.
Про це повідомляє пресслужба Київської митниці.

За товаросупровідними документами, киянин відправляв до Таїланду гречку, а також чорний та зелений чаї, а отримувачем цього відправлення у Пхукеті мав бути чоловік зі слов’янським прізвищем та ім’ям.
Під час митного контролю відправлення серед упаковок з чаєм та гречкою митники виявили сім великих металізованих пакетів з етикетками відомої української чайної торгової марки, які містили кілька кілограмів зовсім не чаю. Вага цієї речовини рослинного походження – 2 кг.


З огляду на кінцевий пункт призначення посилки з чаєм - Таїланд, який є одним зі світових виробників чаю, митники скерували виявлену речовину на експертизу через підозру на можливий вміст заборонених речовин.
Як визначили експерти, надана на дослідження суміш виявилася канабісом, який в Україні віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено.
Складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.
Наркотичний засіб вилучено.
Фігуранту справи СБУ повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст 15 та ч. 2 ст 305 ККУ.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:08, 24 березня
19:45, 23 березня
25
09:08, 24 березня
live comments feed...