• Головна
  • Поспішають привести місто до ладу: як розпочався Різдвяний ранок для чернігівських комунальників (ВІДЕО)
11:05, 25 грудня 2023 р.

Поспішають привести місто до ладу: як розпочався Різдвяний ранок для чернігівських комунальників (ВІДЕО)

Поспішають привести місто до ладу: як розпочався Різдвяний ранок для чернігівських комунальників (ВІДЕО)

Робочий день 25 грудня у комунальників Чернігова розпочався зі снігу. Тож працівники КП «Атп-2528» поспішають у Різдвяний ранок привести до ладу наше місто.

«Нелегке свято. На Алеї Героїв – оборонці Чернігова і України нагадують, що Різдво під час війни - не вихідний, а робочий день. Виїхав автобус «За чисте місто» і розвіз чергову зміну прибиральників #АТП2528. Вони майже до 14 години будуть чистити та посипати переходи і зупинки громадського транспорту» - йдеться у дописі КП «Атп-2528» у Facebook.

Зрання місто очищають сміттєвози, а на вулицях міста можна побачити 9 машин підприємства із піднятими відвалами, які розкидають піщано-сольову суміш.

Після цього фахівці оцінять стан доріг у Чернігові, щоб діяти за обставинами. А щоб на тротуарах не утворилася ковзанка, вже працюють 10 тракторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #прибирання #сніг #комунальники #тротуари
Оголошення
live comments feed...