• Головна
  • Збував гранату РГН: на Чернігівщині затримали торгівця зброєю та боєприпасами
11:39, 1 квітня 2024 р.

Збував гранату РГН: на Чернігівщині затримали торгівця зброєю та боєприпасами

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який продавав вибухові речовини та боєприпаси. За скоєне йому загрожує до 7 років ув’язнення.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Збував гранату РГН: на Чернігівщині затримали торгівця зброєю та боєприпасами, фото-1

Поліцейські отримали інформацію про те, що 31-річний мешканець Ніжина намагається продати зброю та боєприпаси. Останній реалізував місцевому мешканцю гранату РГН.

Під час особистого обшуку «торгівця» поліцейські вилучили у нього кошти, отримані від злочинної діяльності, та інші речові докази.

Зловмисника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури відкрив кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#боєприпаси #зброя #Ніжин #поліція #граната РГН #Чернігівщина
Оголошення
live comments feed...