
11:29, 2 травня 2024 р.
Міські автобуси не вийшли на маршрут: Олександр Ломако звернувся до голови Чернігівської ОВА

В. о. чернігівського міського голови Олександр Ломако звернувся до Ради оборони області з проханням терміново скасувати рішення начальника військової адміністрації Чернігова та відновити рух транспорту в місті.
«Зараз терміново необхідно провести Раду оборони області. Дії голови Чернігівської МВА Брижинського в умовах воєнного стану несуть загрозу безпеці чернігівців. Прошу голову ОВА вжити невідкладних заходів щодо подолання наслідків дій підлеглого чиновника та відновлення руху транспорту в місті. Звертаюся до правоохоронців перевірити наявність корупційної складової та ознак порушення закону в діях Д. Брижинського», – йдеться у дописі Олександра Ломако у Facebook
Також в. о. міського голови звернувся до перевізників. Він попросив вжити всіх необхідних заходів та знайти можливість відновлення роботи транспорту, незважаючи на всі несприятливі обставини.
Нагадаємо:
Зранку 2 травня автобуси Чернігова не вийшли на свої маршрути. Зі слів Олександра Ломако, причиною стало блокування виділення з міського бюджету фінансування пального для роботи автобусів, які здійснюють пасажирські перевезення. Начальник МВА Дмитро Брижинський Зазначив, що не підтримує збільшення щомісячної компенсації перевізникам з 6 до 9 мільйонів гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 березня
00:00, 18 березня
00:00, 20 березня
14:57, 18 березня
15:17, 18 березня
live comments feed...