• Екс-нападник чернігівської "Десни" забив три м'ячі у ворота донецького "Шахтаря"
10:03, 25 серпня

Олександр Філіппов (у жовтому) забив три м'ячі у ворота діючих чемпіонів України

"Олександрія" з однойменного міста на Кіровоградщині вийшла у лідери Української футбольної Прем'єр-ліги, перегравши донецький "Шахтар". Хеттрик у цьому матчі зробив Олександр Філіппов.

Гра розпочалася не надто вдало для олександрійців - до 25-ої хвилини вони програвали чинним чемпіонам України з рахунком 0-2 (спочатку Артем Шабанов зрізав м'яч у власні ворота, а згодом гол забив Дмитро Крисків).

Втім, ще до перерви олександрійці вирівняли хід гри: на 37-й хвилині колишній нападник чернігівської "Десни" Олександр Філіппов відправив м'яч у ворота Дмитра Різника, на 41-й хвилині Іван Калюжний відзначився дальнім ударом.

По перерві Філіппову вдалося відзначитися у воротах чинних чемпіонів ще двічі: на 48-й хвилині він реалізував пенальті, а на 57-й завершив швидку атаку.

"Шахтар" у відповідь спромігся лише на один м'яч. Його на 90+5-й хвилині провів Педріньйо.

4-3 на користь "Олександрії", яка набирає 9 очок у трьох матчах та очолює турнірну таблицю. "Шахтар", який провів на одну гру більше, має в активі 2 перемоги та 2 поразки й наразі посідає другу сходинку.

"Олександрія" з Олександром Філіпповим лідирує в УПЛ, скріншот сайту "google.com"

Нагадаємо, Олександр Філіппов став відомий широкому загалу своєю грою за чернігівську "Десну" у складі якої у сезоні 2019/20 він забив 16 голів в УПЛ та став  другим у бомбардирській гонці українського чемпіонату.

У 2020-му році Філіппов перейшов до бельгійського "Сент-Трюйдена" (портал "transfermarkt" оцінив цей трансфер у 1,5 мільйони євро). Згодом у його кар'єрі були латвійська "Рига" та український СК "Дніпро-1". Влітку 2024-го року 31-річний нападник поповнив ряди "Олександрії".

Додамо, що у поєдинку "Олександрія" - "Шахтар" також приймав участь ще один екс-гравець чернігівської "Десни", а нині - захисник "Шахтаря" та збірної України Юхим Конопля.

Нагадаємо, раніше ми розповідали історію екс-волейболіста чернігівського "Буревісника", який понад 2 роки перебуває у російському полоні