• Головна
  • Чернігівська бібліотека отримала річний доступ до онлайн-архіву української періодики LIBRARIA
13:49, Сьогодні

Чернігівська бібліотека отримала річний доступ до онлайн-архіву української періодики LIBRARIA

Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Софії та Олександра Русових стала однією з 12 бібліотек України, які, в рамках гранту, отримали доступ до електронного архіву української періодики LIBRARIA. Доступ надано завдяки Фонду катедр українознавства (США).

Чернігівська бібліотека отримала річний доступ до онлайн-архіву української періодики LIBRARIA, фото-1

Протягом 12 місяців користувачі бібліотеки матимуть можливість безкоштовно ознайомлюватися з унікальними історичними матеріалами. Скористатися ресурсом можна в інтернет-центрі бібліотеки (в межах внутрішньої комп’ютерної мережі).

Чернігівська бібліотека отримала річний доступ до онлайн-архіву української періодики LIBRARIA, фото-2

LIBRARIA – це масштабний проєкт компанії Archival Information Systems, який здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами й науковими інституціями в Україні та за її межами. Його мета – оцифрувати й зробити доступними матеріали історичної періодики України. Наразі архів містить понад 700 000 сторінок із 400 видань різними мовами: українською, польською, німецькою, кримськотатарською, російською, ідиш тощо.

«Ресурс постійно поповнюється. Команда LIBRARIA продовжує роботу і планує представити найближчими роками кілька мільйонів сторінок, значно розширивши географічні та хронологічні межі проєкту».

Чернігівська бібліотека отримала річний доступ до онлайн-архіву української періодики LIBRARIA, фото-3

Бібліотека запрошує науковців, істориків, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією, долучитися до використання цього унікального ресурсу.

За додатковою інформацією звертатися: Олена Попович, завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів, тел. (098) 895-28-93 (viber/telegram)


Довідково

Фонд катедр українознавства (ФКУ) (Ukrainian Studies Fund) – освітня благодійна інституція, створена українською діаспорою в США 1958 року з метою сприяння розвитку освітніх програм, знань та інформації про Україну та українців. Найбільшим його проєктом є заснування програми україністики в Гарвардському університеті. ФКУ також надає підтримку численним проєктам вчених Північної Америки та Європи, в тому числі українським.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #історія #Чернігів #українська періодика #LIBRARIA
Оголошення
live comments feed...