![](https://s.0462.ua/section/logo/upload/pers/41/logo.png?20250217)
15:14, 29 січня
У Чернігові запровадили тимчасовий тролейбусний маршрут №6Т: як курсуватиме
У зв’язку з тимчасовою зупинкою руху тролейбусів за маршрутом №8 через ремонтні роботи на вул. Довженка з 15-ї години 29 січня у Чернігові почав діяти альтернативний тролейбусний маршрут №6Т.
Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку.
Зазначається, що №6Т курсуватиме вул. Незалежності до готелю «Україна» (через площу Перемоги).
- вул. Незалежності - вул. Любецька - вул. І. Мазепи - просп. Перемоги - просп. Миру до зупинки «готель Україна»
- У зворотному напрямку: проспект Миру - вул. І. Мазепи - вул. Любецька - вул. Незалежності.
![У Чернігові запровадили тимчасовий тролейбусний маршрут №6..., фото-1 У Чернігові запровадили тимчасовий тролейбусний маршрут №6Т: як курсуватиме, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В Управлінні додають, що у разі повного перекриття руху транспорту на аварійній ділянці будуть внесені зміни до автобусного маршруту №27.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:13
Вчора
12:08
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 лютого
00:00, 12 лютого
10:46, 10 лютого
10:46, 10 лютого
00:00, 12 лютого
live comments feed...