• Головна
  • Пошкоджено будинки, об'єкти інфраструктури, та поранено цивільного: як минуло доба на Чернігівщині
10:49, 1 лютого

Пошкоджено будинки, об'єкти інфраструктури, та поранено цивільного: як минуло доба на Чернігівщині

Пошкоджено будинки, об'єкти інфраструктури, та поранено цивільного: як минуло доба на Чернігівщині

Російські війська протягом доби обстріляли 3 райони Чернігівщини. Пошкоджено приватні будинки, об’єкти інфраструктури, та поранено людину.

У Чернігові пролунав 1 вибух, ймовірно падіння БпЛА типу «Шахед». Внаслідок обстрілу знищено приватний будинок та пошкоджено навколишні будинки.

У селі Берилівка Городнянської громади пролунав 1 вибух, ймовірно FPV-дрон.

У селі Буда-Вороб’ївська Новгород-Сіверської громади зафіксували 2 вибухи, ймовірно FPV-дрони. Внаслідок обстрілу пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури.

У Грем’ячі Новгород-Сіверської громада також пролунало 2 вибухи, ймовірно FPV-дрони. В результаті обстрілу поранено цивільну особу. Також пошкоджено приватний будинок. У селі Діброва зафіксували 1 вибух, ймовірно FPV-дрон.

У Миколаївці Семенівської громади було чути 1 вибух, ймовірно скид НВП з БпЛА. Також росіяни двічі обстріляли Залізний Міст, ймовірно з FPV-дронів (3 вибухи), та 2 рази скинули НВП з БпЛА.

У селі Леонівка Семенівської громади зафіксували 4 вибухи, ймовірно FPV-дрони, та 1 вибух, ймовірно скид НВП з БпЛА. У Галаганівці пролунало 6 приходів, ймовірно міномет 120 мм.

Пролунав 1 вибух у Корюківці, ймовірно падіння БпЛа типу «Герань-2». Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний будинок та ЛЕП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівщина #обстріл #прикордоння #БпЛА #пошкодження #поранені
Оголошення
live comments feed...