
10:23, 15 березня
Ворог атакував Україну дома ракетами й 178 БпЛА

Російська армія атакувала Україну у ніч на 15 березня (із 19:30 14 березня) двома балістичними ракетами Іскандер-М та 178 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами.
Ворог запускав засоби ураження з різних напрямків: Орел, Міллерово, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ , а також з окупованого Криму.
Повітряну атаку відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Станом на 08:30 підтверджено збиття 130 ударних БпЛА в межах 14 областей, а саме Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Житомирській, Хмельницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях.
38 російських безпілотників-імітаторів локаційно втрачені.
Внаслідок російської атаки постраждали Чернігівщина Дніпропетровщина, Харківщина, Одещина, Сумщина та Київщина.
Читайте також:Пошкоджено багатоповерхівку: російський дрон атакував Чернігів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:48, 12 березня
20:42, 9 березня
08:31, 14 березня
44
11:50, 7 березня
47
live comments feed...