• Головна
  • Росіяни атакували Семенівку керованими авіабомбами: пошкоджені будинки (ДОПОВНЕНО)
16:06, 18 березня

Росіяни атакували Семенівку керованими авіабомбами: пошкоджені будинки (ДОПОВНЕНО)

Вдень 18 березня російські війська завдали ударів по місту Семенівка на прикордонні Чернігівщини, застосувавши керовані авіабомби (КАБ).

Як повідомив голова Семенівської громади Сергій Деденко в коментарі Суспільному, вибуховою хвилею пошкоджено житлові будинки.

Росіяни атакували Семенівку керованими авіабомбами: пошкоджені будинки (ДОПОВНЕНО), фото-1

«Здебільшого серед пошкоджень вікна та дахи. Наразі кількість будинків ще підраховують», — зазначив Деденко.

За попередніми даними, інформація про травмованих людей не надходила.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Воєнні злочини).

Росіяни атакували Семенівку керованими авіабомбами: пошкоджені будинки (ДОПОВНЕНО), фото-2
Росіяни атакували Семенівку керованими авіабомбами: пошкоджені будинки (ДОПОВНЕНО), фото-3


Нагадаємо, вдень 18 березня на одній з вулиць міста Семенівка на Чернігівщині російський дрон атакував автомобіль. За кермом машини перебував 58-річний місцевий мешканець, який внаслідок атаки отримав контузію, а його легковий автомобіль пошкоджений.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КАБ #Семенівка #керовані авіабомби #Сергій Деденко #Чернігівщина
Оголошення
live comments feed...