
РЕКЛАМА
09:34, 7 квітня
Весняні загострення хвороб: міф чи правда?
РЕКЛАМА

Олексій Валерійович, чому вертебрологи не люблять весну?
Бо ми її не бачимо) Бо потік пацієнтів збільшується приблизно вдвічі через весняні загострення хроніки хребта і суглобів.
Тобто, весняні загострення - це не міф, коліна все-таки крутить на погоду?
Не міф, як і осінні. Але не зовсім через погоду. Тут і зміна атмосферного тиску, і часті застуди, ГРВІ, і збільшені фізичні навантаження після зимової перерви. Всі наші дачі-городи. Все це вмикає запальні процеси в організмі, ну і хронічні наші болячки вмикаються теж.
Але ж наш народ не виженеш з городу! Це обов'язковий атрибут весни: дача, грядки, тачка…
Так і не треба виганяти, працюйте на радість. Але копати теж треба вміти. І прийти на профілактику ДО городів-грядок. Давайте будемо чесними: всеодно ми зустрінемось, якщо ви вже маєте захворювання спини чи суглобів. То краще ДО городу, ДО загострення. Проведемо курс зміцнюючих профілактичних процедур, укріпимо м’язи, активуємо процеси в тканинах, а тоді, будь ласка, хоч на город, хоч у гори, хоч у спортзал.

А молодь - теж ваші пацієнти? Ті, що в гори ходять, в зал? Навіщо спортсменам вас відвідувати?
Молодь, на жаль, так. І щороку більше. Тут кілька причин: сидяче офісне життя, смартфонова шия, відсутність адекватних фізнавантажень. Ми ж не створені, щоб сидіти, ми створені, щоб рухатись!
Весною часто у людей прокидається бажання “привести тіло у форму до літа”. І вони починають активно працювати в залі. Не враховуючи своєї форми, беручи завеликі навантаження працюють на виснаження. І через кілька тижнів ми зустрічаємось у моєму кабінеті чи кабінеті колеги-ортопеда. Розтягнення, міофасціальний синдром, зміщення хребців, нестерпний біль у м’язах, травми - дуже неповний перелік проблем, з якими приходять після таких занять.
Треба пам’ятати: класних швидких результатів не буває. Над цим треба працювати. Як і над одужанням, до речі.
Розкажіть про одужання: як лікуєте, що лікуєте?
В АвангардМед ми лікуємо УСІ захворювання опорно-рухового апарату: спинки, суглоби, руки, ноги. У команді: вертебролог, ортопед, невролог, реабілітолог. І окремі члени нашої команди - це апарати фізіотерапії. Так, для мене це не просто апаратура, це члени команди, ми працюємо разом) Деякі з них унікальні для міста, таких більше немає в жодній клініці.
Лікування у клініці - це сучасна (надсучасна) фізіотерапія. Знаєте, дехто любить нові машини, постійно оновлює автопарк. А я люблю і постійно оновлюю наш “парк” апаратів лікування та реабілітації.
Люди досі інколи думають, що фізіотерапія - це древній радянський електрофорез. Але ні, це апаратура світового рівня. Наприклад! Лазер високої інтенсивності, супермагніт та ударка (ударно-хвильова терапія) є у кожній серйозній спортивній команді. Кожна спортивна збірна рівня країни має така апаратуру, бо це ідеальний спосіб відновлення та лікування спортсменів: швидко, результативно, без побочок, без протипоказів.Я вважаю, це серйозний аргумент.
Весною у нас ці апарати не вимикаються, бо якраз лазер та магніт, наприклад, є першими при лікуванні запальних процесів, артритів, гриж, тригерних точок і міофасціального синдрому.
Це болючі процедури?
Ні, абсолютно. Тому люди часом не вірять в їх дієвість. Ми звикли, що лікування має бути болючим. А ще швидким - з’їв таблетку і побіг. У правильного лікування, коли ми усуваємо ПРИЧИНУ проблеми, так не буває. Буває довго. Але воно того варте. Бо стаканчик німесілу вранці просто замаскує біль, майже миттєво, так. А ми його вилікуємо. Часто - назавжди.
Що вас лякає у вашій роботі?
Вік хворих. Середній вік моїх пацієнтів сьогодні - 32-45 років. Але це приходять вони у 32, а проблема виникає раніше…. Смартфонова шия, скутість м’язів, грижі від постійного сидіння, артрози…
А що радує?
Усвідомлене ставлення до одужання. Не у всіх, але багато людей розуміють, що одужання - це наша з ними спільна робота. І я люблю таких пацієнтів. До речі, в Чернігові таких найбільше. Разом з ними ми в АвангардМед пишемо не історії хвороб, ми пишемо історії одужання. Це дуже круто, і я дуже вдячний за це Чернігову
Наостанок: коли варто йти до вас на прийом?
Дуже просто:
- постійний біль у спині, шиї. Такий фоновий, до якого ви ніби й звикли уже.
- різкий біль у спині - тут негайно
- якщо вам діагностовано грижі, протрузії, міофасціальний синдром, дегенеративні зміни у хребті
- постійне відчуття втоми, слабкість м’язів, коли будь-яке фізичне навантаження викликає втому
- якщо у вас “сидяча” робота або більше 2х годин в день проводите за кермом
- після пологів обов’язковий чекап дівчаткам
Ну, і якщо на пропозицію активно відпочити, вам хочеться сказати “я вже старий для такого” – прошу, пишіть, дзвоніть, записуйтесь.Будемо писати вашу історію одужання в АвангардМед.
АвангардМед,
Чернігів, пр-кт Перемоги, 119а
☎️097 560 65 65
☎️093 585 65 65
інста - @avangard.med
FB - https://www.facebook.com/avangard.med.CH
сайт - https://avangardmed.com.ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
22:00, Вчора
81
11:19, 30 березня
09:38, 1 квітня
37
live comments feed...