• Головна
  • Чернігівщина поповнилася спецтранспортом для надання соціальних послуг завдяки ПРООН та ЄС
18:24, 24 квітня

Чернігівщина поповнилася спецтранспортом для надання соціальних послуг завдяки ПРООН та ЄС

Центри соціальних послуг у Прилуцькій і Корюківській громадах, Простір соціальної адаптації у Менській ТГ, а також Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В. Буяльського поповнилися спецтранспортом. Чотири автівки закуплені та оснащені в рамках партнерства ПРООН та ЄС за програмою «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.

Чернігівщина поповнилася спецтранспортом для надання соціальних послуг завдяки ПРООН та ЄС, фото-1

Нові транспортні засоби слугуватимуть для надання соціальних, соціально-психологічних та медичних послуг.

Заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк висловила вдячність партнерам за підтримку, наголосивши на важливості мобільних сервісів, які забезпечують доступність необхідних послуг для громадян.

Чернігівщина поповнилася спецтранспортом для надання соціальних послуг завдяки ПРООН та ЄС, фото-2

Слід зазначити, що в Україні за ініціативою ПРООН, фінансової підтримки ЄС, у співпраці з ГО «Ліга соціальних працівників України» запроваджені 62 мобільні соціальні сервіси. Майже 13% з них працюють на Чернігівщині.

Чернігівщина поповнилася спецтранспортом для надання соціальних послуг завдяки ПРООН та ЄС, фото-3


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спецавто #соціальні послуги #медичні послуги #Чернігівщина
Оголошення
live comments feed...