
20:00, 11 березня 2014 р.
«Правый Сектор» разгромил в Чернигове два зала игровых автоматов
Радикальное крыло Майдана – общественное движение «Правый Сектор» объявил войну черниговским игровым автоматам.
Накануне активисты наведались «в гости» в подпольный зал, расположенный в самом центре города – неподалеку от гостиницы «Украина». Об этом сообщает в соцсетях страничка черниговского отделения организации. Далее языком оригинала:
– Система безпеки закладу – стандартна для такого роду ігрових залів. На вході все зроблено під звичайний магазин, який окрім того має таємні двері. Над дверима знаходиться камера спостереження. Зазвичай клієнти є постійними і сторонніх туди не впускають. Особливістю даного закладу є і те, що це - доволі прибуткова точка. За наявною інформацією годується з неї окрім прокурорів та ментів і мер Чернігова Соколов. Результат нальоту - розгромлені однорукі бандити і налякані охоронці. Також невідомі патріоти завітали ще до одного ігрового центру і конфіскували оргтехніку. Її днями передадуть в дитячий будинок. Дякуємо нашим прихильникам за повідомлення про незаконну діяльність. Ми обов’язково завітаємо і перевіримо всі точки. Руйнуй систему!
Активисты аекцентируют внимание, что деятельность такх заведений - незаконна. Однако милиция не спешит благодарить за помощь, ведь такие действия и сами подпадают под уголовную ответственность. Да еще и усложняют работу самим правоохранителям.
Комментарий от областного управления МВД Украины:
- При знищенні гральних автоматів у незаконному ігровому закладі – такі дії перешкоджають працівникам міліції документувати злочин та збирати докази про причетність певних осіб до вчинення даного кримінального правопорушення. У результаті чого, особи, які займалися незаконним бізнесом – уникають відповідальності, передбаченої Кримінальним кодексом України і як наслідок продовжують свою злочинну діяльність.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:09
Вчора
Спецтема
Оголошення
11:29, 28 березня
1
11:33, 28 березня
11:25, 28 березня
09:59, 21 березня
6
live comments feed...