• Головна
  • Черниговский Майдан требует от Петра Порошенко «чистых» кадров»
17:19, 11 червня 2014 р.

Черниговский Майдан требует от Петра Порошенко «чистых» кадров»

Черниговские активисты из «Союза участников Майдана» и «Гражданских инициатив Майдана»  написали открытое письмо президенту Украины Петру Порошенко с целью не допустить недостойных людей к власти.

«Шановний пане президенте!

Україна переживає складний час своєї історії. Після героїчних і кровавих подій Майдану настала друга фаза Революції, відбулись заміни чиновників в областях і районах, призначення нових людей на керівні посади.

Нова влада, яка складається з гідних людей, в нашій області отримала підтримку на засіданнях чернігівського обласного штабу національного спротиву, затверджена громадою на чернігівському Майдані.

Ми, учасники чернігівського Майдану, не будемо повторювати помилок команди президента Ющенка після Помаранчевої революції. Ми є сильні, і повернення перефарбованих регіоналів та комуністів не допустимо. З Чернігівщини в Верховній раді представлені депутати Атрошенко, Рудьковський та Куровський, які до останнього знаходилися в злочинній комуно-регіональній коаліції і голосували за пакет злочинних законів «16 січня», через які потім вбивали українців.

Ми розуміємо, що наразі ви перебуваєте у процесі формування своєї команди, і багато прибічників колишньої злочинної влади будуть підступно вам клястися у вірності. Тому хочемо повідомити вам про те, що група людей, які мітять зараз на державні посади Чернігівщини, підпадають під люстраційні обмеження, а відтак, призначатимуться всупереч вимогам Майдану.

Ми вважаємо, що ці люди заплямували себе співпрацею із злочинною владою та не хочемо бачити на жодній з владних посад зазначених вище народних депутатів, а також Обушного О.О. депутата Чернігівської обласної ради; Мельничука В.В., чільного заступника голови Чернігівської обласної ради; Лаврешова А.Ю., начальника ГУ Міндоходів в Чернігівській області; Шермана О.С., начальника Управління ДВС у Чернігівській області; Соколова О.В., Чернігівського міського голови; Девізорова Д.С., начальника внутрішньої безпеки в Чернігівській області МВС України».

Кроме того, авторы письма предлагают черниговцам 12 июня в 18.00 прийти на Красную площадь и пополнить этот список, назвав имена тех чиновников и политиков, которые не заслуживают доверия.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстрация #Порошенко #Майдан #Атрошенко #Рудьковский
Оголошення
live comments feed...