13:20, 16 липня 2019 р.
Заробляти на альтернативних джерелах енергетики можливо
Саме пасивний заробіток обіцяє вам компанія «Енергетична альтернатива» після того, як встановить у вашому будинку сонячну електростанцію (СЕС), вітрогенератор або ж їх гібрид. Все це дозволить власнику будинку стати енергетично незалежним, а з часом і заробляти на цьому, завдяки «зеленому тарифу».
«Енергетична альтернатива» займається продажем, установкою та подальшим обслуговуванням СЕС, вітрогенераторів, а також систем опалення з тепловими насосами. Працює з надійними та перевіреними постачальниками, які не перший рік на ринку альтернативної енергетики та дають гарантії до 20 років на свою продукцію. Зокрема, вітрогенератори встановлюються вітчизняного виробництва, а саме – фірми Flamingo.
Що потрібно саме вам
Кожен будинок споживає різну кількість електроенергії, все залежить від кількості приладів, які її потребують. Саме середнє споживання електроенергії будинку і відіграє вирішальну роль у виборі СЕС або вітрогенератору.
– Ми можемо встановити абсолютно різноманітні станції потужністю від трьох кіловат до мегавату. Якщо будинок споживає 5 кіловат, то на нього не потрібно ставити 25-кіловатну станцію, і навіть 10-кіловатну, якщо звичайно людина не хоче підключати «зелений тариф» щоб заробляти. Все залежить від замовника. Проте, найпопулярніші на даний момент, це 10-кіловатні станції, – зазначає представник компанії «Енергетична альтернатива» Богдан.
***
За останні три роки на Чернігівщині в середньому було 220 сонячних дні в році.
За його словами потужність станції, яка встановлюватиметься, визначається тільки після бесіди з клієнтом та огляду будинку. Адже потрібно зрозуміти скільки електроенергії споживає будинок. Спеціалісти обраховують середню потужність будинку, беруть показники «зима-літо», виводять середній, і вже виходячи з цього розуміють станція якої потужності підійде саме для цього будинку і взагалі чи можливо тут встановити бажану електростанцію.
Одна сонячна панель виробляє 280 ват, а розміром вона 190 см на 96 см. Тобто на 10-ти кіловатну станцію потрібно близько 30-ти панелей, котрі потрібно десь розмістити. Тому спеціалісти компанії завжди приїдуть, подивляться, зроблять заміри і дадуть свій висновок про можливість побудови СЕС, і все це абсолютно безкоштовно.
Ціна питання
Вартість підключення до джерел альтернативної енергетики також різниться від потужності майбутньої електростанції. Але якщо казати про вищезгадану 10-кіловатну станцію, то вона обійдеться з монтажем і всіма супутніми роботами приблизно у 12 тисяч доларів. Доставка всіх компонентів знову ж таки безкоштовна, що є особливістю даної компанії.
За словами представника компанії Богдана, вартість станції у разі підключення її до «зеленого тарифу» в основному окуповується за 3–4 роки. Вже на п’ятий рік клієнти компанії «Енергетична альтернатива» починають отримувати чистий пасивний прибуток. Вони інвестували в майбутнє, і отримали подвійну вигоду: не платять за електроенергію та отримують кошти за продаж державі надлишку електроенергії за «зеленим тарифом».
Окрім цього, є можливість взяти станцію в кредит, оскільки «Укргазбанк» у співпраці з компанією «Енергетична альтернатива» дає розстрочку на встановлення сонячних панелей, вітрогенераторів і теплових насосів зі ставкою 0,001% строком до двох років. Це дає можливість майже будь-кому взяти кредитні кошти, а з часом почати самому заробляти.
А що по часу
Установка станції займає близько 3–4 днів. Найбільше часу йде на бюрократичні моменти з приводу оформлення «зеленого тарифу». Але компанія досвідчена та вже підготовлена до таких моментів, і тому допомагає своїм клієнтам довести все до логічного кінця. В середньому на оформлення всіх цих документів у районних електросистемах йде приблизно місяць.
***
На Чернігівщині налічується 130 діючих сонячних електростанцій.
***
Після оформлення всіх документів та встановлення станції на території Чернігова чи області, компанія гарантує подальший сервіс та обслуговування об’єкту. Планове обслуговування необхідно проводити двічі на рік, адже сонячні панелі потрібно чистити і перевіряти збереження всього обладнання, як і у вітрогенераторах. Звісно разом з цим є і гарантія на обладнання від виробника: на акумулятори – 5 років, інвертори, панелі і вітрогенератори – 20 років. Але погодні умови ніхто не відміняв, і в компанії рекомендують своїм клієнтам все ж таки застрахувати обладнання. Бо, наприклад, той же град не підпадає під гарантійний випадок.
«Зелений тариф»
Встановивши на будинок СЕС або ж вітрогенератор власник зможе задовольняти свої потреби в електриці, а також почати заробляти кошти. Яким чином? За допомогою «зеленого тарифу», який дає можливість продавати державі надлишки електроенергії, яку виробила ваша станція або генератор.
За словами представника компанії, Верховна рада дійсно нещодавно прийняла поправки до закону, які дещо звужують можливості малих домогосподарств на встановлення СЕС та можливості заробляти на цьому. Проте, вже розроблений законопроект щодо внесення змін в статтю «Про альтернативні джерела енергії». Спеціалісти сподіваються, що до кінця цього літа обмеження будуть скасовані.
Окрім цього, в законі зазначено, що сонячні панелі можуть бути встановлені на покрівлі або іншій капітальній будівлі. У Києві вже є випадки співпраці з ОСББ, які покрили всю тильну стіну багатоповерхівки сонячними панелями, тим самим забезпечивши деякі потреби будинку в електриці – той же ліфт, лампочки в під'їзді і так далі.
***
Компанія «Енергетична альтернатива» пропонує не тільки генерацію електроенергії з відновлювальних джерел, вони ще мають досвід робіт з електромонтажу будь-якого рівня складності. Це можуть бути квартири, офіси, кафе, магазини тощо. Головне, що це все робиться якісно, швидко та надійно, від проектування до самого монтажу.
Тож думайте над можливістю стати енергетично незалежним та мати стабільний пасивний дохід, а компанія «Енергетична альтернатива» завжди зможе допомогти вам у реалізації ваших задумів.
EcoVolt
- +380936994545
- +380958886792
- +380687383309
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:40, 17 грудня
55
12:10, 20 грудня
4
10:40, 17 грудня
51
08:51, 15 грудня
20
live comments feed...