
11:00, 4 серпня 2019 р.
Чи відлякують чернігівців нещасні випадки на «Золотому березі»?

Пляжний сезон у Чернігові вже перетнув свій екватор, і можна стверджувати: нещасні випадки цього року, особливо на пляжі «Золотий берег», почастішали. На жаль, серед потопельників є й діті, які відпочивали з батьками.
Ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та поцікавитись, чи відлякує їх від відпочинку на воді сумна статистика з потопельниками та в чому ж, на їхню думку, причина.
Євген, контент-менеджер:
– Реально ця ситуація дуже відлякує від відпочинку на пляжі, адже в мене маленька дитина, з якою я в основному і відпочивав. На мою думку, під час цьогорічної реконструкції пляжу щось пішло не так. Бо тонуть же не тільки слабкі люди, але й фізично здорові хлопці й дівчата.
Вважаю, що справа не в людях, адже раніше багато відпочивальників просто перепливали Десну, і такої кількості нещасних випадків не було. А зараз буває, що тонуть навіть недалечко від берега. Я сам відпочивати на «Золотому березі» не покинув, але став набагато уважнішим та майже не плаваю кудись подалі від берега, головне, аби дитина була під моїм контролем та в безпеці.
Катерина Миколаївна, продавчиня, «Чернігівпреса»:
– Я особливо на пляж не ходжу, але онука з подругами буває на «Золотому березі» доволі часто. Не скажу, щоб вона якось змінила своє відношення до такого відпочинку, просто – завжди обережна на воді та й частіше засмагає, ніж плаває.
Якщо ж говорити про причини такої кількості потопельників, то, напевно, це все через алкоголь. Бо саме він завжди був одним із основних факторів загибелі людей на воді. Але, звичайно, є випадки, коли сама річка стає винуватицею трагедії, адже течія доволі сильна. У воді все можливо, тому треба бути максимально обережними та знати свої можливості.
Оксана, працює у сфері освіти:
– Звичайно, чула про всі ці нещасні випадки, але, як бачите, все одно йдемо з донькою на «Золотий берег» відпочивати. Хоча можу сказати, що після всього цього бувати на пляжі ми стали реально менше, і більше уваги приділяємо безпеці. Та й взагалі, помітила, відпочивальників стало набагато менше – пляж не повністю заповнений, як то було раніше.
На таку кількість загиблих на воді не міг вплинути лише один фактор, однозначно їх кілька. Один із них, звичайно, – це реконструкція та зміна берегової зони. Можливо, чернігівці збились у своїх звичних орієнтирах на пляжі і не можуть звикнути… Була б моя воля, я б усе повернула на круги своя, бо попередня конфігурація пляжу мені більше подобалась.
Вадим, пенсіонер:
– Дуже люблю відпочивати на пляжі, а в часи, коли був молодий, тим паче. На мене інформація щодо цих випадків ніяк особливо не вплинула.
Я б сказав так: «Не знаючи броду, не лізь у воду». Головне – це бути завжди уважним на воді та берегти себе. На мою думку, більшість нещасних випадків – вина самих відпочивальників. Не всі вміють цінувати те, що вони мають, і ведуть себе недбало.
Завжди дивлюсь на всі попереджувальні знаки, оцінюю навколишню обстановку на пляжі та в самій річці – це дуже важливо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Андрій Матюха та Favbet Foundation: як підтримка спорту перетворюється на системну ініціативу
Новини компаній
19:00
Вчора
Головні міфи про життя в новобудові
Новини компаній
18:42
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:54, 27 квітня
4
16:14, 3 травня
07:55, 24 квітня
live comments feed...