• Головна
  • Третя річниця визволення Чернігівщини: місто вшанувало пам'ять загиблих захисників. ФОТО
12:02, 2 квітня

Третя річниця визволення Чернігівщини: місто вшанувало пам'ять загиблих захисників. ФОТО

2 квітня у Чернігові відбувся пам’ятний захід до третьої річниці визволення області від російських окупантів. Біля Катерининської церкви зібралися військові, родичі загиблих, волонтери, представники влади та громадськість, щоб віддати шану героям, які боронили Чернігівщину у 2022 році.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю та незалежність України» та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Поминальні заходи відбулися також на кладовищах «Яцево», у мікрорайоні «Забарівка» та на території парку «Ялівщина».

Поминальні літії здійснив керуючий Чернігівської єпархією Православної церкви України, єпископ Чернігівський та Ніжинський Антоній у співслужінні духовенства єпархії.

Ми завжди будемо вдячні бійцям 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, 58-й окремій мотопіхотній бригаді імені Івана Виговського, іншим підрозділам ОК «Північ», Нацгвардії, Силам територіальної оборони, прикордонникам, правоохоронцям і всім, хто допомагав обороняти Сіверщину.

За інформацією Департаменту культури Чернігівської ОДА. Фото: Валентин Бобир


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#третя річниця #визволення Чернігівщини #окупація #російські війська #окупанти #облога Чернігова
Оголошення
live comments feed...